emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зрадник

я правильно розумію, що про можливість зробити нашу армію сліпою і беззахисною президент Зеленський домовлявся з ворогом в той самий час, коли ворог демонстративно розстріляв евакуаційну групу і не надав можливості забрати пораненого, аж поки він не помер?

Хіба ж можна не довіряти чесному слову такого противника, який до того ж сто раз його вже порушував.
Президент Зеленський і покарання за військовий злочин не вимагає. А чого вимагати, якщо рівень емпатії десь як у щура - нормальна людина не буде викидати в інформаційне поле себе жерущого смачний шашлик в той самий час.
Він навіть не наказав помститись - це хоча б переговорну позицію покращило б. Ні, вчергове принизив армію і країну і продемонстрував свою слабкість.
Какая разніца - злочин це чи ні? Хоч за щось ця людина взяла відповідальність на себе? Вона навіть в підпалі будинку Шабуніна примудрилась звинуватити абстрактне суспільство, а не порядок, який створив.

Ви читаєте серію статей на сайті Миротворець про Казбека? Тобто, про Портнова. Без сумніву Портнов - державний зрадник.
І ще Портнов - спонсор передвиборчої кампанії Зеленського.
Можливо то взагалі не його гроші... Проте не в цьому справа. А от чи буде чувак, що працює на Росію просувати чувака, який би щиро відстоював національні інтереси України?
Ні, ні за що і ніколи.
Ну, добре - допустимо помилку і Портнов вирішив що Зеленський якийсь там дурачок і ним буде легко крутити. Але чи бачимо ми, що у Портнова хоч якісь неприємності після публікацій Миротворця?
Ні.
Отже, стандартний же режим сприяння інтересам Росії не приступ ідіотизму, а цілком собі свідома лінія.
На найвищій посаді у нас зрадник.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments