emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Піар акція

Що Путін своїх цілей на Донбасі не досягнув, ми розуміємо давно. Як і те, що відмовлятися від них він не збирається. Але щоразу, коли чуєш про чергові «ініціативи» в Мінську, про стосімнадцяту спробу припинення вогню, глибоко в душі сподіваєшся: а раптом? Раптом московський фюрер під впливом зовнішніх факторів вирішив пом‘якшити позицію і піти на компроміс? Хіба має право український президент, чиї люди щодня гинуть на фронті, знехтувати бодай найменшою можливістю припинити кровопролиття?
Але нинішня ситуація виходить далеко за межі чергової спроби перемир’я. Щоб зайти так далеко в заходах «встановлення довіри», аби роззброїти власних солдат перед лицем абсолютно безпринципного і підступного ворога, потрібно мати серйозні підстави для такої довіри. Та поведінка окупантів у останні тижні, як і риторика самого Путіна, викладена в повідомленні про вчорашню розмову президентів, не змінилися ані на йоту. Вони, якраз, стовідсотково доводять, що Путін і його маріонетки від досягнення поставлених завдань не відмовилися і не збираються відмовлятися. Іншими словами, політичні вимоги Чекістану в донбаському питанні залишаються абсолютно неприйнятними для українського суспільства - ба навіть, для самого Зеленського, якщо вірити його деклараціям.
Тоді виходить, що Верховний головнокомандувач роззброїв і
привів своїх солдатів як баранів на заклання. І питання лише в тому, скільки з них заплатять своїм життям за чергову піар-акцію Зеленського
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments