emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Різке погіршення самопочуття."

Сьогодні на чотирнадцяту годину зафіксовано 6 обстрілів (2 зі стрілецької зброї, 4 - снайпер). Вечірніх даних поки немає, але в штабі ООС повідомили, що за останні три доби, які минули з дня початку "всеосяжного" перемир'я, померло троє молодих бійців.
У всіх трьох випадках причиною смерті стало, нібито, "різке погіршення самопочуття."
Зокрема, 28 липня помер солдат Артур Бахнар, 29 липня - солдат Сергій Вергун. А сьогодні, 30 липня - старший сержант Володимир Перекрестов.
У житті всяке трапляється, але у такі збіги я не вірю!
Розумію, що якщо поруч з військовослужбовцем вибухає російська мінометна міна (дехто стверджує, що саме це стало причиною однієї зі смертей), то його стан різко погіршується, але, боюсь, що тепер на догоду бравурним зведенням нас будуть годувати саме такими казками.
Вважаю, волонтерам потрібно ретельно перевірити цю інформацію, інакше нам доведеться захищати від зелені не тільки мову і віру, але й армію.
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment