emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ще про компроміси

2 ч.
Дивно, що ніхто, аналізуючи заміну Кучми на Кравчука, не пов‘язує це з оприлюдненим листом Козака до німецького колеги, де він називає мінський формат переговорів на рівні радників «позбавленим усякого сенсу» і пропонує перейти на рівень міністрів ЗС та голів держав. Причиною свого виходу з переговорів Козак називає «ігнорування позиції Росії» (читай: непоступливість української делегації). І моментально - блискавична реакція новопризначеного Кравчука: «готовий іти на компроміси».
Особисто я дуже не виключаю зв‘язку між двома подіями. Питання, що він реально означає, і які цілі ця заміна переслідує. Тут у мене є три версії.
1. Зеленський вирішив, що тупик, у який зайшли переговори з росіянами, сильно позначається на рейтингу у «стомлених від війни» і слід продемонструвати більшу схильність до компромісу. Тут можливі варіанти. Або це чистий трюк із окозамилювання до прийдешніх виборів, або реальна готовність перетинати лінії, котрі досі вважалися червоними. Думаю, друге буде легко визначити по поведінці Резникова. Якщо також подасть у відставку, потрібно готувати шини.
2. Це хід для заспокоєння росіян і демонстрації європейським партнерам нашої максимальної конструктивності, але ніяких суттєвих змін у позиції української делегації він не передбачає.
3. Козак, нарешті, зрозумів, що будь-які нападки росіян на українських політиків та чиновників сильно зміцнюють їхній авторитет всередині України. Тому вирішив підсилити свого агента Єрмака фальшивими бідканнями на його «непоступливість», щоб той мав можливість разом із медведчуківським холуєм Кравчуком нарешті «поставити товар», на який Путін давно розраховує - суверенітет України.
Навіть якщо правдивим є останній варіант, не варто впадати в розпач. В українського народу є відпрацьовані способи коригування надто згубних зовнішньополітичних рішень влади. І Янелох про них знає
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments