emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Цікава думка

Ні, я все ж це скажу. Вибачте, якщо це не корелює з вашими переконаннями, емоціями та побоюваннями, але справа в тому, що за Л.М. Кравчуком, як за людиною з іншої, ніж я, епохи, я обережно спостерігав всі свої роки в журналістиці.

Людоньки.

Леонід Макарович, хай який старенький - взагалі не та людина, чиї слова в публічних виступах якось репрезентують його наміри чи позицію. Це ви до сучасних ссавців звикли, а це динозавр, динозаври не мають міміки і живуть з іншими рефлексами.

Спробувати вгадати, якою буде позиція Кравчука по тому, що він сказав в якомусь виступі чи інтерв'ю, абсолютно помилково. Це більше та гірше, ніж звичайний наш політик - це досвідчений радянський апаратник. В усіх публічних виступах він буде однозначно добрим, ввічливим та за мир в усьому світі. І так, буде говорити з російською пресою, і буде дуже-дуже милим та привітним. І з українською пресою, причому абсолютно будь-якою. І з вами, якщо ви до нього додзвонитеся. Вища партійна школа: будь доброзичливим з людиною, навіть підписуючи документи на її розстріл. Що він при цьому збирається робити насправді в тій переговорній групі - можна хіба що здогадуватися. Але це точно ніяк не корелює з тим, з ким він говорить та в якому тоні.

Моя от здогадка - судячи з того, яке політбюро там збирається з боку України, їхньою основною місією буде просто висіти на росіянах в клінчі - фактично, те саме завдання стояло і перед Кучмою. Для того, щоб здати країну, як і для того, щоб її врятувати, потрібний зовсім інший дрімтім.

P.S. Не сприйміть це як "мене не хвилює". Хвилює. Але Єрмак як куратор цієї справи з боку Офіса президента - тоді як принципової різниці між Кравчуком як виконавцем та Кучмою як виконавцем я не бачу, вибачте.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments