emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чому всі мовчать, як заціпило?!

7 ч.

А чому досі розслідування Миротворця по Портнову ("Агент Казбек та його злочини проти України") не стало досі топ-новиною українських змі?
Хіба те, що в суддівсько-прокурорському корпусі,як і серед т.з. правозахисних організацій діє агентура іноземної держави, яка веде з нами війну - недостойна інформаційного висвітлення?
Чому про це написало всього лише декілька видань не першого ешелону популярності?
Хіба те, що подружка резидента, що отримала від нього розкішну квартиру, займає посаду генерального прокурора, не достатня підстава для службового розслідування як з приводу корупції, так і державної зради, на якому мають наполягати активісти громадянського суспільства і опозиція?
Чому всі мовчать, як заціпило?!

Від себе: Прикметно, що більшисть цих сьогоднішніх мовчунів, оббріхуючи Пороха, посилалися на власну несамовитість у прагненні справедливості. Мовляв, компромат, й справді, не дуже переконливий та зовсім не доведений, але вони нічого не можуть зробити зі своїми полум*яними та волелюбними серцями.

А от зараз ці пасіонаріїї миттєво перетворилися на сухих зважених аналітиків. Їм подавай бездоганне математичне доведення антиураїнської діяльності Портнова.


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment