emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Бєня та США

Ігор Коломойський — один з найнебезпечніших для України злочинців. На жаль, він недосяжний для нашого суду. Однак, цілком досяжний для правоохоронців США.

Вчора ми отримали прекрасну новину про слідчі дії ФБР у офісі ріелторської компанії Optima Management Group у хмарочосі One Cleveland Center. Ігор Коломойський акціонер компанії Optima, яка володіє нерухомістю в Клівленді (штат Огайо). У власності компанії Optima 465 000 квадратних метрів у різних штатах. І новина добра вже тим, що, коли обшуки проводить ФБР — справа гарантовано дійде до суду.

Серед купи лайна та трешу, яку продукує українська влада, заокеанські повідомлення просто чудові. Ба більше, ми, тобто ви, теж доклали руку до того, щоб до Ігоря Валерійовича прийшли гості з ФБР. Звичайно, ми там нічого не вибивали і не обшукували, але повсякчасним гупанням в усі доступні двері, криком в усі доступні вікна, нам все ж вдалося привернути увагу до оцієї бородатої babushki навіть за океаном.

Як ви знаєте, взимку ми розпочали кампанію#make_kolomoyskyi_poor_again. Ми просили українців, котрі мешкають у США, та всіх небайдужих американців написати листа або подзвонити своєму сенатору і конгресмену. Тоді до нашого, так би мовити, флешмобу, долучилися усі рідні, друзі і знайомі в Америці, яких усі ми просили писати паперові та електронні листи, дзвонити і хоч якось говорити своїм представникам у сенаті та конгресі, про те, що «ось дивіться, у вас тут, під носом, український олігарх відмиває гроші, які він найімовірніше украв в українського народу». Ми наголошували, що цей олігарх з трьома паспортами — це спільна проблема як України, так і Америки.

Наш «улюблений» бородатий персонаж встиг позначитися своїми коштами у Делавері, Нью-Джерсі, Техасі, Флориді, Мічигані, Кентукі і особливо, Огайо. Пані конгресвумен від Огайо та співголова Українського корпусу в нижній палаті американського Конгресу ⏤ Марсі Каптур під час свого виступу на засіданні палати Представників зауважила, що Коломойський володіє великою кількістю нерухомості в Клівленді і президент Зеленський повинен проявити рішучість щодо цього олігарха.

Що ж, від Зеленського рішучості стосовно Коломойського чекати, певно, даремно. А от американські правоохоронці не забарилися. І якщо в наших прекрасних судах Ігор Валерійович міг легко рішати і підрішувати навіть впоперек закону і всупереч правосуддю, то в США його українські фокуси не пройдуть. І раз вже ФБРівці прийшли фактично до нього на поріг, то, вважайте, від бороди цієї babushki добряче смердить смаленим.

Та є ще інший фронт. Тут, під судами, де ми з вами мерзли чималу частину цього року, чергове рішення суду могло легко зробити Коломойського багатшим, а нас з вами біднішими. Саме акції та ваші репости стримували апетити олігарха.

Звісно, Ігор Коломойський витрачає шалені гроші на лобізм інтересів у Сполучених Штатах, але українці за кордоном — це велика сила, до якої дослухаються. Долучайтеся до кампанії, один лист чи дзвінок можуть все змінити. Ми маємо його дотиснути.

Я сподіваюся, що всі наші дії - недаремні. І нам таки варто продовжувати боротьбу. Попереду ще багато боїв і ми маємо їх виграти — https://is.gd/XVSqzj

Христина Морозова (Khrystyna Morozova), прем'єрміністерка Демократичної Сокири

#ДС_економіка #ДС_суди #ДС_Коломойський#make_kolomoyskyi_poor_again

Tags: #make_kolomoyskyi_poor_again, #ДС_Коломойський, #ДС_економіка, #ДС_суди
Subscribe

 • Спам

  Валерій Прозапас 1 ч · Зеленський через пресу Путіну: - А давайте ми вам надамо знижку 50%…

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments