emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Парадокс

1. У громадській свідомості промосковські, олігархічні та грантоїдські медіа створили образ постмайданної влади (символом якої став Порошенко) як жадібних безпринципних корупціонерів і негідників. Це майже наріжний камінь сучасного політичного життя.
2. У реальному житті ця сама влада втілила засадничі принципи як націоналістичних (армія, мова, віра), так і прогресивних прозахідних партій (ЄС, НАТО, ринкові реформи). І тут головне слово - «втілили», бо любителів розпатякувати на ці теми в українській політиці було (і є) безліч, а тут перша команда, котра досягла очевидних результатів.
3. Практично це означає, що всі інші партії, котрі мають на знаменах націоналістичні або прозахідні цінності, отримують шанс привернути увагу відповідного виборця тільки користуючись кремлівськими напрацюваннями з п.1.
Тому всі садові-рудики, як і тягнибоки-білецькі, швидше знайдуть спільну мову із зеленими (чи, навіть, чимось гірше), аніж із Порошенком, з яким у них, буцім-то, майже ідентичні політичні цінності й цілі.
Ось такий парадокс
Subscribe

 • Спам

  Валерій Прозапас 1 ч · Зеленський через пресу Путіну: - А давайте ми вам надамо знижку 50%…

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments