emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Бєня, Вова та FBI

Зеленський може не шукати більше прихильності бородатої бабусі й не боятися його гніву у вигляді мочилова в програмах популярного каналу. Єдина країна, котра здатна ще певний час забезпечувати Коломойському безпечний притулок - це Україна. І він буде давати своєму ставленику максимальну підтримку без зв‘язку з поступками в питанні Приватбанку. З цієї точки зору звинувачення ФБР на адресу Коломойського у внутрішній політиці зіграли на користь молодшого партнера.
Чого не скажеш про зовнішню. Там я б не виключав найсумнішого варіанту подій, аж до кримінального переслідування Зеленського після його відставки.
П.С. Типова історія: в США висувають звинувачення олігарху в розкраданні в Україні мільярдів доларів, а тут йому президент попільничку на стіл ставить

Коломойський вивів (читай: вкрав) із Привату суму набагато більшу, аніж «клівлендські» 700 мільйонів, по яких ФБР веде слідство в США. Головне питання для нас із вами, чи є епізод із 42 мільйонами, переведеними кварталівським компаніям, частиною цього розслідування, чи він фіґурує лише цивільних позовах Привату у ВБ та Ізраїлі.
Бо якщо перше, то обшук, як і оприлюднення іеформації у Вашінгтон Пост, є сигналом від американців не так Бєні, як самому Янелоху

Зверніть увагу: ФБР, котре провело обшуки в офісах Коломойського у США, не займається цивільними справами. Воно веде слідство. Але обвинувачення (тому ж Коломойському) висувається тоді, коли слідство завершене. А ось конфіскація майна через цивільний позов до суду може проходити й попередніх етапах розслідування. Що й сталося.
До речі, закон, який дозволяв би відв‘язати конфіскацію незаконних активів від вироку по кримінальній справі, ми колись намагалися (роками!) «проштовхнути» й в Україні. Нагадати, який вереск зчинили тоді об‘єднані війська злодіїв Януковича і грантоїдів, котрих ви, чомусь, вважаєте громадськими активістами?

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments