emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Таран

Вміє міністр оборони Таран замотивувати, сказати особовому складу надихаючі слова, дати заряд упевненості в перемозі й віри у власні сили:

"Майже за два тижні перемир'я армія та жителі Донбасу почали відчувати кінець війни (!!), а життя в регіоні почало відроджуватися, розповів міністр оборони України Андрій Таран. Від війни стомились і армія (!!), і цивільні, зазначив він".

".....Наразі армія, зазначив Андрій Таран, вірить Верховному Головнокомандувачу України".

Все це пряма мова Тарана з релізу ОП на сайті президента.
Бісять його узагальнення: вся армія втомилась (якого хріна такі сентенції взагалі народжуються в його голові Х_Х), вся армія вірить президенту". Ну-ну, всі, звісно.

І міністр якось містично відчув "кінець війни". Круто. А якщо чуття підвело? Що тоді? Зеленський рік тому, перед початком розведення, запілив відео "за крок до миру". Щось цей крок розтягнувся і досі триває. А Таран бере приклад і несе таку ж ахінею, аби звучати в унісон із президентом.
Якась стидоба.

Subscribe

 • Но есть и хорошие новости...

  Николай Подосокорский Россия и Сьерра-Леоне подписали сегодня совместное заявление о неразмещении первыми оружия в космосе. «Это еще…

 • Товарищу Авакову

  Nana Voitenko 12 ч. · Показали прекрасный телеграм-канал "Старик Богомолец" - @bogomoletz…

 • Детективная история

  Печерский холм ​​ 🏛️Вокруг канала "Первый независимый", который собрал кадры закрытых каналов ZIK, NEWSONE и 112, и который сегодня…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments