emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Митрополит

Вітаємо Архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента з возведенням у сан Митрополита Православної церкви України!

Для характеристики людських якостей новозведеного в сан Митрополита Климента приведу один приклад з недавньої історії Криму: в наприкінці січня 2008 року кримські татари почали мирну акцію «Від кожного мусульманина - по одному будівельному каменю» на місці майбутнього будівництва Соборної мечеті в Сімферополі, то незабаром Архієпископ Климент в супроводі священиків УПЦ Київського патріархату та і українських активістів здійснив демонстративне принесення і покладання каменів на місце будівництва Соборної мечеті.

За прикладом Климента тоді пішли й частина жителів Криму інших віросповідань, а ми внесли корективи в наше гасло, яке набуло такого вигляду: "Від кожного - по одному будівельному каменю».

Цей акт публічної підтримки кримських татар в їх праві будувати мечеті на своїй рідній землі змусив тоді задуматися багатьох, хто був проти виділення земельної ділянки по вул. Ялтинської під будівництво Соборної мечеті в Сімферополі.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment