emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Без лідерів

3 ч.

Як же пришвидшено розвиваються події в Білорусі. Тіхановська виїхала в Литву після вчорашнього затримання в ЦВК, де на неї, вочевидь, натиснули. Або ж вона й від початку не мала наміру ні за що боротись. Це вже несуттєво. Всі "лідери" опозиції, які йшли на вибори, уже не у справ - одна у Москві, інша у Литві, хтось стиха відійшов у тінь.
Сумніваюсь, що Тіхановська претендуватиме на якесь лідерство з екзиля (до речі, мінус ще один аргумент із набору українських скептиків щодобілоруських протестів: у них там опозиція проросійська. ну от, вже усі ці проросійські лідери змиті виром подій).

Тож протест лишився взагалі без публічних лідерів-політиків, навіть тих опереточних, що були. І це суттєво ускладнить позиції та комунікацію опозиційних білорусів із зовнішнім світом. З іншого боку Тіхановська реагувала в'яло, не вела проактивну позицію, тож може її відхід лише прискорить розвиток подій (хоча куди вже більше). І може тепер протести аврально народять нових лідерів.

Тож лишається тільки питання, чим готові пожертвувати і як далеко готові зайти пасіонарні білоруси для перемоги над Лукашенком зараз.

Subscribe

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Хоч паржьом...

  Volodymyr Omelyan 3 ч. · Ось і Чаус «знайшовся» в романтичному українському селі з…

 • Горе -розвідники

  Карл Волох 2 ч. · А я ж казав, що тут вам не Москва й не Рязань, і що жоден дурень у спецслужбах не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments