emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Державний тероризм

ДІЇ РЕЖИМУ ЛУКАШЕНКА - АКТ ДЕРЖАВНОГО ТЕРОРИЗМУ

Вже наявний і беззаперечний результат нинішніх білоруських протестів - про нелюдське єство цього режиму змушено дізналися багато таких місцевих мешканців, які весь попередній час старанно це єство ігнорували.

Сотні людей по всій Білорусі вчора і сьогодні вперше дізналися, де в них найближча в'язниця. Бо шукали зниклих родичів. (https://bit.ly/2PLVOnM)

І навіть не обов'язково протестувальників.

Режим Лукашенки ще істотно збільшує коло уражених ним безпосередньо, бо в ситуації децентралізованих протестів тамтешній ОМОН хапає взагалі всіх, хто трапиться поряд з ним, коли дали команду на затримання. Включно з випадковими перехожими, відвідувачами магазинів, екскурсантами, тощо. Це така свідома тактика, це повторювалося десятки разів по всій країні. Вийшов на вулицю - ти ворог; опинився поряд з протестувальниками - ти ворог.

Машини вже трощать просто за те, що ті їдуть містом і сигналять (upd: вже є приклади, коли трощать і ті машини, що не сигналять, а просто їдуть "не в той час не в тому місці").

Все це дуже нагадує сталінські часи: коли режим, який смертельно боїться гніву власного народу, щосили прагне налякати народ ще більше - так, щоб паралізувати в ньому будь-яке прагнення опору.

І для таких дій держави є чітка назва: "державний тероризм" (https://bit.ly/2ChQyVR).

Subscribe

 • Петро Порошенко для Gazeta Wyborcza

  Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам «Історія є найнебезпечнішим витвором хімії інтелекту……

 • Диктатура

  Валерій Прозапас 8 ч. · Півтора роки без жодних доказів обмежено свободу Антоненка, Кузьменко та Дугар.…

 • СБУ написала явку с повинной.

  Юрій Бутусов 34 мин. · СБУ написала явку с повинной. Подчиненная напрямую президенту Украины спецслужба…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment