emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелена шобла

Якби не було відео з діями морпіха Журавля після поранення в сірій зоні - ми б ніколи не дізналися правди про ганебну поведінку військово-політичного керівництва країни, яке проігнорувало ту страшну ситуацію, бо вона могла б зашкодити їхнім довбаним рейтингам.

Нам би сухо повідомили про "загібло-поранено" і мабуть "головнокомандувач" не поїхав би "випивати з військовими" на лінію розмежування, чи куди там він поїхав робити телекартинку.
Хоч браслєтікі вже не демонстрував на камери, і то прогрес.

Але ми побачили правду і дізналися - що брехня з телевізора впритул прийшла в реальне життя, що творці "просто пєрєстать стрєлять" здатні покинути помирати бійця, а потім розповідати його батьку про "чотири виходи спецназу" (яких не було, хоча групи були готові виконати наказ) та без аналізу бойового епізоду роздавати нікому вже не потрібні нагороди.

Так от того цинізму і брехні виявилося замало - і перед похованням Ярослава Журавля його батькам вручили ЧУЖИЙ берет, видавши за річ їхнього сина.

Про це Сергій Журавель розповів на відео - і тепер його прокляття "Зеленському та його шоблі" видається ще більш виправданим, бо ким треба бути, щоби маніпулювати до останньої хвилини, навіть на похороні.

Суспільство продовжує деградувати, ігноруючи такі речі, бо не хоче бачити справжнє обличчя тих, кого обрали собі в "слуґі" - і ця іржа омани добралася до армії, одного з небагатьох ще незруйнованих бастіонів України, яку ми втрачаємо з весни 2019 року.

...честь тобі, сержант. Вибач нам.
Навіть якщо ми не зможемо притягти до відповідальності ту "шоблу".

Валерій Прозапас

Subscribe

 • Украинофобский фейк- скандал

  Anton Shvets 2 ч. · Цельный спикер Госдуры РФ Володин пригрозил социальным сетям (Фб, Инста и Твиттер) принятиям…

 • Как?!

  Арсен Зекиров 6 марта, 08:54 · А я бы сейчас с удовольствием почитал и послушал тех, кто смог бы подробно…

 • Фейсбук-Майдан

  Карл Волох 22 ч. · Ви ніколи не замислювалися, чому такими стійкими є байки про ботоферму Порошенка, котрі за…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment