emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Взірець для наслідування

1 ч.

А всі ж розуміють, що Лукашенко - це мрія і рольова модель Зеленського? Все це народнічєство, нарочіта простота і навіть бидлуватість від тихого інтелігентного єврейського мальчика - це роль така. Поїздки по регіонам зі звільненнями кого попало - це лукашенківський конкретно стильок "перетрахіваць".

А тепер дивиться, і бачить, що sic semper tyrannis.

Цікаво, кого тепер косплеїтиме?

Від себе: Дуже влучне спостереження. Додам, що іншим взірцем для наслідування у Зеленського, як це у його випадку не дивно, є Гітлер.  До речі, в Лукашенка теж, й це теж дивно для білоруса прихильного до російського "пабедабєсія". Лука навіть на початку правління щось таке неочікуване казав у інтервью, типу, "нє всьо так адназначна"

А у Зєлі оце мавпування Гітлера виражається, зокрема, у  маніакальному прагненні будувати дороги та шумному піарі на цю тему. Вова вочевидь керується колись поширеним в СРСР міфом, що Гітлер побудував німецькі автобани, залучивши  до суспільних робіт багато людей. Й у такий спосіб вирішив геть усі економічні проблеми й, попри все, заслужив  у прийдешних поколінь німців вдячнсть.

Насправді, це абсолютна совкова маячня. Німеччина на час приходу Гітлера до впади майже повністю оговталася від післявоєнної депесії й відновила свій статус наукового й технологічного світового лідера. Проблеми завжди і скрізь є, але думати, що  у високотехнологічній еконономіці вони можуть бути розв*язані у такий примітивний спосіб -це провінційна радянська наївність. Але картини масштабного державного рабства та віра в чудо гріють зелені душі.

Щодо пам*яті, то нічого окрім ненависті та проклять Гітлер  у сучасних німців не заробив

Subscribe

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment