emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Лукашенко та Путін

Найсмішніше, що всі ці Лукашенкові «нужно связаться с Путіним» не збережуть його на посаді. Всидіти в кріслі єдина цінність Лукашенка і єдина його мета. Але ж це не мета Путіна. Для РФ важливо остаточно поглинути Білорусь під оплески самого білоруського народу. Зробити це зберігаючи посаду для Лукашенка вже не реально. Тому врешті Бацьку запропонують вибори через пару місяців і підібрати наступника.
Що ж тоді виграє Лукашенко? Не так вже й багато. Будиночок під Москвою і відносно вільне пересування територією РФ та Куби. Та можливість вивезти кілька вантажівок готівки та коштовностей. Ще може спробувати відпетляти від санкцій ЄС і США, якщо швидко погодиться на перевибори.
Чому Лукашенко кинувся в обійми Путіна і не пристав на пропозицію ЄС? Тут все просто до банальності. Жоден політик західного світу не гарантує йому, що якась наступна влада Білорусі не відкриє проти нього кримінальну справу. Переховувати і відтерміновувати арешт, звісно, можуть. Життєвий шлях Піночета тут показовий. Але гарантувати залізно не будуть. А от РФ цілком можуть пообіцяти будь-якому крадію і вбивці повний імунітет. І дотримають обіцянки, як буде слухняний. Доки Путін живий... А там як вийде.
Subscribe

 • Украинофобский фейк- скандал

  Anton Shvets 2 ч. · Цельный спикер Госдуры РФ Володин пригрозил социальным сетям (Фб, Инста и Твиттер) принятиям…

 • Как?!

  Арсен Зекиров 6 марта, 08:54 · А я бы сейчас с удовольствием почитал и послушал тех, кто смог бы подробно…

 • Фейсбук-Майдан

  Карл Волох 22 ч. · Ви ніколи не замислювалися, чому такими стійкими є байки про ботоферму Порошенка, котрі за…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments