emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Грантоїдократія

Мережі вже довгий час полихають праведним гнівом антикорупційно-грантоїдської громади щодо змін до закону про державні закупівлі, котрий називають «купуй у олігархів», і його корупціогенності. До речі, критика виглядає цілком обґрунтованою.
Одночасно парламент приймає під оплески тієї ж антикорупційної зграї новий закон про оборонні закупівлі з різко підвищеною корупціогенністю (там «секретять» навіть закупівлі палива, речового забезпечення та продовольства для армії та інших силових органів). І все це - у повній стовідсотковій тиші. А все чому? Бо за новим законом стоять самі грантоїди на чолі з Мустафою Найємом.
Це просто фантастична історія. Попередня влада (як відомо, мародерів і бариг - К.В.) декілька разів подавала закон, де державна таємниця захищала винятково проектні роботи з розробки нової техніки - як у всьому цивілізованому світі). І жодного разу не отримала підтримки білопальтошників (Самопомочі, Еврооптимістів тощо). Тоді це здавалося дурним чистоплюйством (мовляв, білим пальтам западло підтримувати владу). Сьогодні, коли частина ґрантоїдів вбудувалися у владу нових облич, таке пояснення видається не єдиним можливим
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments