emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Смердючий кейс

Так що, тепер знаменита формула
"Роттердам+" ціни вугілля для української енергетики згідно офіційних експертиз визнана такою, "що не наносить збитків державі"?
Тобто в перекладі на людську мову - була оптимальною та економічно обґрунтованою?
Бо до її відміни "Центренерго" показувало прибутки, а не мільярдні збитки, "Енергоатом" не ходив на межі банкрутства, шахтарі не вибивали зарплату, ніхто не нагибав виробників "зеленої енергії" - і бюджет наповнювався, а не витрачався на дотації державним енергогенеруючим підприємствам.
А як же купа кримінальних справ?
Гучні заяви про подання в розшук, навіть общуки, затримання та взяття під варту чиновників?
Виходить, це теж така своєрідна "справа Шеремета".
Данина запиту, створеному пропагандою - тому наші знамениті "правоохоронці" тепер відхріщуються від цього смердючого кейсу та перекладають відповідальність один на одного або взагалі на наш нещасний Уряд (?), а не менш знамениті "антикорупціонери" типу Лєща традиційно включають дурака, відмазуючи справжніх вигодоздобувачів тимчасової відміни "Роттердаму".
А це - старий добрий досточтімий Коломойський з командою друзів, які за півтора року висмоктали чергові мільярди, впливаючи на державні компанії, через преференції своїм підприємствам, спекуляції з поставками російських енергоносіїв тощо.
Пам'ятаєте фото в кабінеті президента з Коломойським, прем'єром Гончаруком міністром енергетики Оржелем?
А віддану роботу з торпедування "Роттердаму" комсомольця Ґєруса, який тепер мільйонер і десь в Омані на пляжі?
Правильно, мало хто пам'ятає - а це була точка відліку кризи в українській енергетиці.
Тому тепер їхні художества в сфері енергетики будуть компенсуватися з кишень добрих українців, які відмовляються бачити реальних мародерів, а не фейкових "свінарчуків" та "злочинний Роттердам".
І чи здатна буде українська правоохоронна система дати належну оцінку реальним (а не фейковим) багатомільярдним збиткам на держпідприємствах, впливу закупівель російської електрики, отриманню надприбутків заводами Коломойського за рахунок бюджету - питання риторичне.
Не за цієї влади.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments