emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Розсудливий простий народ

У добрих українців було дуже неоднозначне відношення до гетьмана Івана Мазепи - тому вони спочатку зробили вигляд, що не помітили знищений Батурин та 5 тисяч вбитих там людей, а потім всім нарідом потрапили в кріпаки, де їх міняли на собак та інші корисні речі.
Потім крайнє неоднозначно українським населенням і ветеранами Першої світової сприймалася УНР, за яку треба було битися.
Набагато легше було повірити в "мір, труд, май" - а потім піти в колхози, на великі стройки комунізма, на Колиму та воювати Європу в складі РККА і робити інші корисні речі.
Вже в наш час розсудливий простий народ (тм) неоднозначно поставився до ідей президента Ющенка про європейський шлях України, інтеграцію з ЄС, відродження власної культури, мови та церкви, назвав його "пасічником" - і радісно вляпався в паханат Януковича та ледь не потрапив до "тайожного союзу", в складі якого б зараз весело воював десь в Сирії та разом зі старшим братським народом робив якісь інші корисні речі, а не думав про скучні "армію-мову-віру".
Тепер буквально на наших очах не тільки темний забитий "сватами" телеглядач сприйняв ворожу тезу про "неоднозначного" Порошенка - але зповна собі адекватні люди тягають ці формулювання з кремлівських помийок.
Хоча якщо хтось "неоднозначний" - то це саме такі умниє і красівиє сааааамиє заслуженниє аполітичні патріоти, які весело марширують до чергової національної катастрофи.
Не відбувається нічого нового - в Україні дуже легко все передбачати.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment