emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Скільки протримається цей інформаційний оман, складне питання.

Валерій Прозапас


Уявіть хоч на хвилину, хоч на секунду, що б відбувалося - якщо б при Порошенку хтось зробив таку заявочку як Фокін, з'явився б законопроект про перепис домашніх хом'ячків, якщо б так деребанили "фонд" як по ковіду, а сам би він на добу загубився десь в Омані і називав би дальнобоїв "засранцями".
Гриміло б від Мукачево до Камчатки - одними й тими словами за одними й тими ж методичками, однаково з вуст їхньої колективної Скабєєвої та нашого колективного Лєщєнка, вирували б майдани та "активісти-націоналісти".
А теперішня тиша і молчаніє ягнят у вишиванках та зі свинками в руках, вказують лише на одне.
На те - що насправді Порошенко заважав дерібанити, не давав капітулювати, руйнував олігархічне стійло.
Тому росла економіка, міцнішала армія, з'являлися безвіз та автокефалія.
Тому тепер все відбувається рівно навпаки - ...а винен все одно Порошенко, бо так треба акціонерам "нової влади" і вони більше не хочуть повернення державників до управління, бояться знову віддавати впливи на користь національного інтересу.
Скільки протримається цей інформаційний оман, складне питання.
Але червону брехню українці вибльовували під 100 років, до самого 2014, зелена може обійтися не дешевше.


Валерій Прозапас


А от і підтвердження до попереднього посту - друзьям Коломойського досточтімим Суркісам державний Приватбанк виплатить 10 мільярдів.
Уявляєте, як заважав цьому Порошенко, коли крав у цих прекрасних людей в бюджет на всякі ненужні реформи та оборону, щоб на них наживаться?
Так що це беспалевне рішення судді Вовка безперечно вже можна занести до найвеличніших досягнень епохі Зеленського - а то ви кажете огурєц, Фокін, мячік, чорний пояс і більше нічого путнього.
Красатіща же.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments