emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

США проти Бєні

1. Приватівські юристи (залучені), яких допустили до ознайомлення зі звинуваченням, котре готує Мін’юст США проти Коломойського, вважають зібрані докази надзвичайно переконливими, а вірогідність обвинувального вироку надзвичайно високою.
2. Щоб зробити його неминучим, американці вдалися до створення преюдиції. Пам‘ятаєте інформацію про два об‘єкти нерухомості, щодо конфіскації яких тамтешні правоохоронці звернулися в суд? Виявляється, це будівлі, джерела придбання яких досліджені досконально і прокуратурі буде найпростіше довести факт відмивання незаконних коштів. Якщо цей факт буде встановлений рішенням суду по цивільній справі, то в майбутній кримінальній він уже доведення не потребуватиме і гарантовано ляже в основу вироку. Тим паче, що американське правосуддя не потребує для встановлення факту відмивання доведення, що всі 100 відсотків коштів є краденими - достатньо і частини.
Звичайно, ми не можемо не відчути певного задоволення, що правосуддя таки існує (якщо не в нас, то на Заході) й українські злочинці час від часу з ним знайомляться. Але є тут і інший бік справи. Україна наразі стає єдиним прихистком для скаженого олігарха. А єдиним можливим союзником для нього стає Путін. І Бєня робитиме все, щоб зіпсувати нам стосунки з Заходом чи, навіть, дестабілізувати ситуацію в країні до стану, коли жодні рішення США щодо нього виконуватися тут не будуть. Враховуючи, що хаос в Україні є метою (й вологою мрією) московського фюрера, шанси в них є.
Subscribe

 • Шантаж

  Pavlo Klimkin 4 ч. · Важливо, щоб всі зрозуміли: дії Кремля є шантажем, а не блефом. Метою є не…

 • "Поговорити" з Путіним

  Валерій Прозапас 1 ч · Стремління Зеленського "поговорити" з Путіним перетворилось на якусь…

 • Каждый имеет право на свое мнение

  Владимир Завгородний 3 ч. · Обсуждая бедную, несчастную, пострадавшую женщину, которая очень жалеет о том,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments