emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кульбит

Верховный суд внезапно проснулся, совершил удивительный кульбит и приостановил возможность выплаты Суркисам 10 миллиардов гривен. Теперь до рассмотрения жалобы ВС выплата невозможна.
Общественная пиздюлина работает.
Я, конечно, такого цирка не видел никогда. Мы никак не оцениваем решение до кассации, НО КАЖЕТСЯ ОБЕСПЕЧЕНИЕ НЕСЕТ УГРОЗУ НЕВОЗВРАТА СРЕДСТВ.
——-
​​Верховний Суд зупинив виконання ухвали суду про забезпечення позову іноземних компаній до АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
8 вересня 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду відкрив касаційне провадження у справі № 757/7499/17-ц за касаційною скаргою Кабінету Міністрів України на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 року, ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 20 квітня 2017 року та постанову Київського апеляційного суду від 10 червня 2020 року.
Одночасно колегія суддів задовольнила клопотання АТ КБ «ПРИВАТБАНК» і зупинила виконання ухвали Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 року, залишеної без змін постановою Київського апеляційного суду від 10 червня 2020 року, до закінчення касаційного провадження у справі.
Задовольняючи клопотання, Верховний Суд врахував, що ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 2 вересня 2020 року визначено порядок виконання ухвали Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 року у справі № 757/7499/17-ц, зокрема, шляхом стягнення з АТ КБ «ПРИВАТБАНК» грошових коштів у сумі 347 млн доларів США.
Колегія суддів визнала обґрунтованість настання ризиків для заявника до ухвалення рішення судом касаційної інстанції у цій справі, а також імовірність утруднення повороту виконання судового рішення у разі його скасування Верховним Судом.
Застосовуючи таке зупинення виконання, Суд не здійснює оцінку обґрунтованості поданої касаційної скарги, а лише встановлює існування загроз забезпеченню балансу інтересів сторін.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments