emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Імпічмент

Дуже шкода.
Дуже шкода, що мозок Володимира Зеленського працює лише за певних умов. Наприклад, коли патріоти у відповідь на заяви про «спільну інспекцію» організовують інспекцію під його державну дачу в Конча-Заспі. Лише в таких ситуаціях наш президент усвідомлює, що робить щось не так. І його мозок (більш відомий як Андрій Єрмак) починає подавати сигнали паніки.
Сьогодні ми здійснили візит до державної резиденції Володимира Зеленського у Конча-Заспі, аби спільно проінспектувати, чи не зовсім ох*їв наш президент. Адже вчора, 9 вересня, з’явились новини про “спільне інспектування сторін” в районі населеного пункту Шуми. “Сторін” — означає із залученням російських бойовиків, яким ми мали дозволити оглянути свої позиції. Вже сьогодні Офіс президента “дав задню” та заявив спочатку, що це не “спільне інспектування”, а “спільне інспектування із залученням посередника ОБСЄ”. А згодом взагалі повідомив про скасування інспектування, однак не відкинув позицію огляду сепаратистами наших позиції.
Під загрозою масових акцій Офіс Президента переніс факт скоєння злочину, але не відмовився від намірів цей злочин вчинити. Ми знаємо, що архітектором цих домовленостей є глава Офісу Президента Андрій Єрмак, а відповідальним — президент України Володимир Зеленський. Дії обох несуть загрозу українській державності. І мають бути негайно припинені.
Сьогодні ми разом з патріотичними організаціями вчергове зірвали спробу Зеленського натворити лайна. Партіотичні сили зібрали колону із сотень автомобілів, в яких сиділи розлючені вчорашньою зрадою ветерани, політики, громадські активісти та діячі. Шкода, що громадяни України повинні стримувати президента України від принизливих домовленостей та поступок ворогові. Шкода, що президент України не бачить ворога, Андрія Єрмака, який нашіптує йому на вухо план капітуляції. Але не шкода, що він буде за це відповідати, майже як Олександр Друзь у телешоу.
Зеленський болісно реагує на протести. Ми це зрозуміли давно. Тепер у наших протестах з’явилось нове слово — “імпічмент”. Його ми написали прямо на воротах резиденції нашого любого президента. Якщо Зеленський хоче бачити фаєри, тисячі не надто веселих патріотів та натяки, що пора йти, то він це отримає. Гарантуємо.
Ми знаємо, що Зеленський живе парадигмою “віддам гопникові все, лиш би не побив”. Але гопникові, тобто Росії, завжди буде мало. Він забере ваш гаманець, телефон, зламає щелепу та житиме у вашому домі. Мозок Зеленського не здатен цього осягнути. Що ж, тоді ми змусимо президента замислитись над своєї поведінкою.
Ми вийдемо ще раз. А потім ще раз. І ще раз. Але якось може бути запізно. Тому працюйте над мізками, пане президенте.
Ми не маємо олігарха. Ми ідеологічний рух, що працює на донати. Хочете, аби наші акції були масштабніші? Підтримайте нас гривнею: https://bit.ly/33x63od
Букви, дякуємо за фото!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments