emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ручні собачки коміка

Мені тепер бракує слів!
У що перетворилась СБУ? Це вже не та відновлена серйозна структура, здатна на унікальні речі, якої боялися вороги! Тепер вона покірно підтверджує брехню про відсутність злитої на Банковій спецоперації, незаконно встановлює контроль над цивільною авіацією та відкриває кримінальні справи за жорсткі вислови проти Зеленського. Якісь ручні собачки коміка, а не служба безпеки великої країни.
СБУ більше не цікавлять відверто антидержавні дії. Ну не бачать там зради в ролику каналу «Наш», автори якого помтавили під сумнів державний суверенітет України. Як не бачили і в діях посадовців, які економічну зону з терористами хотіли забацати, чи в діях опзжопника Волошина, що з парламентської трибуни насмілився поставити під сумнів суверенітет України.
Зате за відверто трешевими і порожніми заявами відкриває одразу 15 справ проти ненависного Зеленському Порошенка. Бо переляканий і обізлений клоун дав команду «фас». Сумно бачити, як патріотів викидають з СБУ, а повертають нікчемних «чєго ізволітє». Але цій ганьбі залишилося недовго. Після років війни і втрат сервільні не переможуть ідейних. І за зраду тоді доведеться відповісти.
Subscribe

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Хоч паржьом...

  Volodymyr Omelyan 3 ч. · Ось і Чаус «знайшовся» в романтичному українському селі з…

 • Горе -розвідники

  Карл Волох 2 ч. · А я ж казав, що тут вам не Москва й не Рязань, і що жоден дурень у спецслужбах не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment