emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Свідомість переконаних державних рабів

Я довго намагався зрозуміти, звідки в мудрого виборця така ненависть до Верховної Ради й депутатів (вони далеко не найкорумпованіші з наших інституцій) і чому він так мріє про позбавлення їх недоторканості (котра, можливо, зберегла нам демократію й не дала перетворитися на Білорусь). Поки що бачу дві причини.
1. Ілюзія «поганих бояр» при доброму царі для багатьох є стійким підсвідомим наративом, котрий примирює їх із дійсністю.
2. Головне - бидляче бажання розкуркулити всіх, хто має більше. Якщо не вдається забрати матеріальні статки, то хоч «елітний» статус.
Популістичне гімно із «позбавлення недоторканості‘», яке прийняли слуги під виглядом встановлення справедливості, за рік показало свою абсолютну безсенсовність. Приклади - не лише Юрченко, а й ті ж брати Єрмаки, котрі формальної недоторканості не мають за визначенням, а фактично - ще й яку. Зате влада отримала прекрасний інструмент для розправи з опозицією чи власними бунтівниками. На щастя, вона (влада) поки що надто слабка, аби ним ефективно користуватися, але хто знає, скільки це триватиме.
Висновок: насрати на забаганки охлоса. Демократія важливіша
Subscribe

 • Шантаж

  Pavlo Klimkin 4 ч. · Важливо, щоб всі зрозуміли: дії Кремля є шантажем, а не блефом. Метою є не…

 • "Поговорити" з Путіним

  Валерій Прозапас 1 ч · Стремління Зеленського "поговорити" з Путіним перетворилось на якусь…

 • Каждый имеет право на свое мнение

  Владимир Завгородний 3 ч. · Обсуждая бедную, несчастную, пострадавшую женщину, которая очень жалеет о том,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments