emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Компетентний кум

Зустрічайте новий тренд української влади: "компетентний кум" і "корупціонер в позитивному контексті". Вони щиро вважають, що так буває і що це добре.
--
Минуло 1,5 роки Зекоманди при владі - "Схеми" оприлюднили черговий частковий огляд родинних досягнень "слуг": дружини, чоловіки, брати, діти, батьки на посадах з підвищеними окладами і преміями. Звісно, це далеко не все. І масштаб просто смішний порівняно з глобальними операціями з видобутку ґешефту у вищому ешелоні влади.
Але важаючим є не сам факт - зрештою, нічого нового "слуги" не вигадали. Вражаючим є щире, наївне, прозоре, як сльоза казанської сироти, ставлення "слуг" до цього: "Ми не вирішуємо якісь там справи – в тому контексті негативному, в якому у нас сприймається кумівство. ...Кумівство – коли береться хтось, хто не компетентний, і просто ставиться. Ось це кумівство".
Вони трохи переплутали. Корупціонери - не особи нетрадиційної орієнтації, бути "корупціонером в хорошому сенсі слова" просто неможливо. І Корупціонер з трьома вищими освітами, "компетентний корупціонер" - це значно гірше для країни, ніж звичайний корумпований малоосвічений жадібний баран. Бо баран просто не зуміє стільки вкрасти і так напаскудити - просто не знає, як.
Ейнштейна можна доповнювати: нескінченна не тільки дурість, але і кількість рівнів дна, котрі може пробити дурень. Принаймні, ми щодня спостерігаємо, як пробивається нове дно, хоча нібито вчора пробили останнє.
Subscribe

 • Що врешті решт маємо?

  Mason Lemberg 3 мин. · Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти…

 • Націоналісти

  Валерій Прозапас 3 мин. · От ви дарма такі злі та знущаєтесь з члена "Свободи", який продав…

 • Як давно ми в Європі. Леся Українка.

  Людмила Дженжера 21 ч. · Про що ми можливо не знаємо, тримаючи в руках купюру у двісті гривень. На аверсі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments