emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Він ще не все зробив, сил йому та витримки в боротьбі за Україну.


Найголовнішою рисою малоросійської "еліти" завжди була зрадливість, і за цілі століття українство так і не спромоглося цьому надійно протистояти.
Вчасно пожертвувати державностю свого народу, відправивши його в кріпаки або колгоспи, підстелитись під імперську могутність Москви заради власного інтересу не вважалося (і досі не вважається) серед "істеблішменту" чимось негідним, а смертним гріхом тим більше.
Тому коли дії президента Петра Порошенка вибилися з цієї сталої системи, йому цього не пробачили - бо він не шукав дешевої популярності та прихильності Кремля, робив не те, що подобалося, а те, що треба.
В результаті залишив посаду з отриманим безвізом України з Європою, з реформаваними Збройними Силами, з автокефальною Церквою, з потужними громадами, з ростом економіки під час війни, з повагою інших країн - та не покинув боротьбу навіть під час реваншу, політичного тиску, наступу на здобутки української держави.
Чим заклав фундамент України, яка ще буде, і став одним з тих, хто не зрадив.
За це цінують державника-криголама його прихильники і поважає світ - та сьогодні буде вітати п'ятого Президента України з Днем народження.
Він ще не все зробив, сил йому та витримки в боротьбі за Україну.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments