emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Справа, сфабрикована СБУ і поліцією проти активістів Українського Кіберальянса

Рік. Вже майже рік тягнеться справа, сфабрикована СБУ і поліцією проти активістів Українського Кіберальянса. Чотири місяці вони шпигували за нами, сім місяців намагалися знайти в вилученому майні хоч щось. Але не знайшли нічого. Змінюються слідчі, судді посеред засідання тікають на лікарняний. А тепер "наружка" з'явилася знову. Ми їм заважаємо. Заважаємо пиляти гроші на "Нью-кібер-Васюках". Заважаємо здавати країну російським загарбникам. У мене є відчуття, що після недавнього зламу сайтів поліції, вони спробують повісити цю справу на нас.
Як прес-секретар ГО , я хотів би нагадати, що мета нашої організації - протидія Російської Федерації у війні, і захист суверенітету України. Ми неухильно дотримуємося Конституції України (зокрема ст. 17) та чинного законодавства. Ми вважаємо, що переслідування наших активістів носить замовний і політичний характер. Я бачу глибоку іронію в тому, що, як в жарті "russian reversal", громадянам доводиться захищати спец. служби (включаючи поліцію і СБ України) від нападів ворога.
Ми можемо вказувати на недоліки в захисті державних систем. Показувати кричущі дірки в безпеці. Тим не менш, ми ніколи не забуваємо про те, що наш спільний ворог - російські окупанти. Наша мета - вільна і незалежна Україна. Я хочу звернутися до Арсена Авакова і Івана Баканова. Відкликайте своїх чортів. Ви воюєте не в ту сторону.
Дякую за увагу.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments