emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Голос" - це штучностворене пусте лайно, мета якого атакувати проукраїнські сили


Вони так боролися з корупцією, що їхній лідор Обожеслав так і не задекларував доходи, отримані під час депутатства, від виступу на карпаратівє в Білорусі.
Вони так боролися з мільярдерами, що сюжетами про них пронизані всі новинні випуски телеканалів Пінчука, а їхніми висуванцями є працівники цих телеканалів.
Вони так боролися з грошима мільярдерів, що так і не зрозуміло (хоча насправді, все зрозуміло) з яких таких грошей вони засирають міста і мізки своєю рекламою.
Вони так боролися з свинарчуками, що першим номером київського списку на місцеві вибори взяли свіна, який в якості главмитника цілий рік здійснював злочини проти України, обслуговуючи всю оту камарілью, що експортувала в росію труби пінчука, імпортувала з росії електроенергію для бені, імпортувала з росії українське вугілля для ахметова, вивозила засоби захисту під час епідемії ітд.
І взагалі, дякую за цей пост.
Дякую що самі показали, що "Голос" - це штучностворене пусте лайно, мета якого атакувати проукраїнські сили, відбираючи голоси на користь злочинців у владі.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment