emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про таргана Дубинського

Про таргана Дубинського. Живу в Бориспільському районі отож накриває хвиля бридловості, коли змушена бачити бігборди "Слуги народу", де команду Зеленського на місцевих виборах очолює Дубинський.
Пропоную переглянути програму Бігуса про Дубинського, де викладена його переписка часів Майдану з редактором "Вєстєй". Виявляється Дубинський під час Майдану робив найбільш гидотні постановочні фейки для дискредитації Майдану. За гроші Кліменка. "Продукція" потім передавалася Кісельову в "Рашку".
Вирізала частину програми, де розповідається, як Дубинський орнанізовував фейкову кампанію "Проститутки Майдану". Завозилися повії, організовувался сцени і записи камер, облави поліції, щоб за задумом Дубинського показати матерям і дружинам, що їх чоловіки їдуть на Майдан не для того, щоб боротися проти режиму. "Тогда мужчин на Майдане поубавится"- пише Дубинський.
Під цю тему він намагався навіть підв'язати замах на моє вбивство під час Майдану. Яким чином жорстоке побиття активістки Чорновол можна було приліпити до "клубнички"? А ніяким. Дубинський, як мастер гівнометання, розумів, що досить прізвище згадувати всконтексті, щоб зганьбити.
А ще він збирався фотошопити авто Яценюка та Пашинського під елітними ресторанами та передавати підробки Кисельову в Москву.
Особливо багато фейків від Дубинського розроблялося для дискредитації Кличка, також він вважав за потрібне "мочити" брехнею Порошенка на Майдані.
А тепер висновки.
Бориспільщина була особливо активна на Майдані. На мене замах відбувся на Бориспільській трасі...Для Борисполя Майдан -святе.
Я не розумію, невже "зелені" вважають бориспільчан дурачками, що під зеленим соусом проковтнуть будь-якого таргана? І можна на бігборди без втрат для репутації ліпити Дубинського?
Кожного можна обдурити, але коли обман вскривається - начувайтеся!
Це в інтересах Зеленського негайно позбавитися Дубинського!
При чому робиться це легко, через кримінальний кодекс. Адже так само як Дубинський гріб бабло під час Майдану від різних "янучар", так він продовжую цим займатися зараз в депутатстві. Але, якщо для "журналіста" це - ганьба, для депутата - тюрма.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments