emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про безвіз...

находится с .

Українським політикам і олігархам можуть скасувати безвізовий режим з Євросоюзом у зв'язку з проблемами з корупцією. Про це йдеться у відкритому листі, адресованому голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії, який підписали євродепутати Віола фон Крамон, Міхаель Галер і Раса Юкневичене.
У заяві зазначили, що в перші дні призначений вже за президента Зеленського уряд ще "вселяв надію".
"Сам президент передрікав "Україну своєї мрії", де "вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники - реальні тюремні терміни". Через 17 місяців ми не можемо не помітити, що мрія дає тріщини, і багато з цих тріщин саме у вашій партії, пане Арахамія", - зазначили євродепутати.
У заяві також наголосили, що деякі "слуги" поширюють кремлівську дезінформацію, нападаючи на Національний банк, НАБУ і САП. Також ці депутати мають тісні зв'язки з олігархами та публічно виступають за розрив із ЄС.
Євродепутати зазначили падіння рівня сприйняття корупції в Україні та згортання реформ. А також те, що генпрокурор Венедіктова блокує обвинувачення в справах корумпованих суддів та у скандальній справі про продаж державних посад.
"Що стосується безвізу, це ні в якому разі не намір з боку ЄС скасувати це велике досягнення для громадян України. Але ми залишаємо за собою право виносити конкретну відмову в таких свободах окремим олігархам, включаючи політиків, які зловживають цим правом заради своєї приватної незаконної діяльності", - наголошують у ЄС.
Так відверто зелену команду ще ніхто не шмагав по губах, і, сподіваюсь, це лише початок. Хоча і передбачаю традиційне ниття ЗЕ-фанів: "А ДО ЧОГО ТУТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ?" 😉
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments