emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Незалежний експерт"

"Незалежний експерт", яку НАБУ задіяло у справі Ротердам+, Ірина Педь за останній час виграла 14 НАБУшних тендерів, в яких була єдиним учасником. Те, що вона працювала на Коломойського вже відомий факт. Але з цікавого... КВЕДи компанії цієї "експертки" було змінено не так давно, до цього вона займалася видавництвом книг. Й ще одна деталь: e-mail, який вказала у документах "експертка", є корпоративною поштою компанії Аrzinger. Ця компанія працювала на Януковичів, Курченко та державну компанію Росії "Роснефть"! Рівень незалежності прям зашкалює.

З попередніх постів про "незалежну експертизу НАБУ" можна зробити декілька цікавих висновків.
По перше, "незалежний експерт", яку НАБУ задіяло у справі Роттердам+, Ірина Педь є підставною особою, таким собі чистим від зашкварів обличчям. Насправді ж експертизою займалась одіозна юридична фірма Arzinger . Про це свідчить корпоративний e-mail фірми, який вказано, як пошта експерта, корпоратийний е-mail належить Ользі Булаевій старшому юристу фірми. Arzinger відома тим, що працювала на сім’ю Януковичів, обслуговувала Сергія Курченко та державну компанію "Роснефть. А оскільки екпертиза була зроблена цілком в інтересах феросплавних заводів Коломойського, можна зробити висновок про зв'яки основного спонсора нашої нинішньої влади з Курченком, якого вважають "гаманцем" родини Януковича.
Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments