emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Образився...

Зеленський з’їздив до Брюсселю. Там йому продемонстрували у різні способи ступінь розчарування його діями, ситуацією в Україні, його командою... В наслідок чого Зеленський з горя проігнорував навіть банальну програму-мінімум, котру той же Порошенко, здоров’я йому, завжди і всюди відкатував на автоматі, з максимальною практичною віддачею для України.
По-перше, Зеленський (як би там не було, але президент воюючої країни) так і не доповз в Брюсселі до штаб-квартири НАТО. Уявити, щоб Порошенку спало на думку, перебуваючи в кількох кварталах від офісу союзників, пройти повз – нереально. Бо в нас дійсно війна з потужним ворогом, будь-яка допомога і просто сприяння НАТО для нас життєво важливі. Зеленському це забули пояснити. Ну, або він злякався, що хтось після таких зустрічей перестане вірити в його прагнення миру і спроможність завершити війну до кінця року.
По-друге, не було ніяких зустрічей в Європарламенті. Ясно, що це було би неприємно і некомфортно – бо буквально щойно саме депутати Європарламенту тицяли Зеленського в різноманітні «тріщини» і підозрювали в згортанні реформ. Але отака вона, робота голови держави – невдячна і дискомфортна. Треба тримати обличчя і заради інтересів своєї держави дякувати, пояснювати, надавати детальні матеріали... Але Зеленський вирішив поберегти нерви.
Ну і з європейським бізнесом Зеленський також не знайшов ні часу, ні тем для розмови. Інвестори? Які інвестори? Мабуть, це парафія Єрмака, шостий президент таким не заморочується.
Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment