emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Гіпотеза

Коли плагіатора протягнули в керівництво міністерства освіти і науки, ходили чутки, що настільки нахабне ігнорування суспільної думки і думки Верховної ради було спричинене тим, що бусічка пообіцяв правильний результат голосування на виборах в студмістечках.
Як можна було б змусити студентів віддати голос за партію влади?
Без примусу - ніяк.
Тож фінт вухами прекрасний: обов’язково виселити всіх студентів з гуртожитків на час виборів типу з метою піклування про їхнє здоров‘я.
А далі можна малювати.
Чому я схильний вірити в цю гіпотезу?
Тому що немає ЖОДНОЇ адекватної причини тримати настільки жахливого міністра освіти на посаді.
Жодної.
Нуль.

Історія з примусово-маразматичним виселенням студентів з гуртожитків (багато кому нема куди їхати, або вдома група ризику, або нема умов для навчання, або працюють) демонструє або повну відсутність клепки у керівництва МОН та КМУ (ніякої епідеміологічної вигоди від масового переміщення студентів по країні нема), або бажання нахімічити з виборами (або і те, і те).
А Шкарлет лише демонструє, що академічно недоброчесна людина не може бути ані компетентною, ані хорошим менеджером - казки про зате хороший менеджер - то казки, самі бачите який менеджер. Ідіотські накази на прямо завтра, з зворотним ефектом щодо декларованої мети.
Скоріше за все мета виселення щоб студенти не голосували, а за них намалювали вибори (перед призначенням Шкарлета ходили чутки, що його призначать щоб виконати бажання ректорів (укріплення влади, прибирання ЗНО етц) - навзамін ректори зроблять вибори як скажуть. Ну от інструмент зробити вибори як скажуть - за студентів які поїдуть додому можуть спокійно повкидати бюлетені.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments