emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Всюдисущий Порошено та заляканий Бубочка

Helgi Sharp

находится с .
ПРО ТЕЛЯ ТА ЛЕВА.
Зеленський як вогню боїться давати інтерв`ю українським ЗМІ, але його помічники на кшталт Подоляка та Тимошенка із задоволенням пишуть йому методички для іноземних. Проте, найстрашніше не те, що Зеленський ретранслює посили Єрмака - страшне, що він в них вірить!
І коли в нього питають, чому він призначив до ОП посібника Захарченка Олега Татарова, президент відповідає, що дану тему «порушують лише ЗМІ, якими володіє Порошенко». Мовляв, він (Порошенко) фінансує різні видання і не може заспокоїтися, що вже не президент.
Вже півтора роки минуло, як Голобородько розмахує своєю кіношною булавою, а Порошенко все ще сидить у нього кісткою у горлі. Настільки сидить, що наразі він дав команду до кінця року прибрати Венедіктову, якщо та не знайде щось нового на П`ятого президента. І це на тлі того, що в ОГПУ відверто зізнаються: справа Сємочко розвалиться у суді, "нова" команда прокурорши, як і раніше, зачепитися особливо не має за що, а підготовлені свідки дають не ті свідчення, на які сподівалася Венедіктова.
Ще Зеленський у цьому інтерв`ю заявив про шлях до НАТО. На словах перед виборами не те ще заявиш, на ділі ж - мир в очах Путіна, Сивоха, Татаров, Єрмак, Маша Фокіна зі своїм дідом, кишенькове правосуддя, посадка патріотів, постійне порушення презумпції невинуватості та роззброєння армії.
І це на тлі того, що за останній рік відбулось падіння світових позицій України. Воно стало прямим наслідком брехливої кампанії проти "партії війни". У країні, що чинить опір агресії військової наддержави, не може бути "партії війни" за визначенням. Україна не може звільнити окуповані території силовим шляхом. Але її збройні сили здатні сьогодні запобігти просування агресора, зробивши ціну такого просування неприйнятною для російського суспільства.
Таким чином, в Україні існують тільки дві партії: партія опору агресії і партія капітуляції. Напередодні виборів хочу ще раз нагадати: постійне повторення колективним Зєрмаком кремлівської шпаргалки про таку собі "партії війни" на чолі з Порошенко - є зрадою країни, яка бореться з агресором, і націлена на підрив системи її міжнародних союзів, в найтяжчих умовах створених українською дипломатією у 2014-19 роках.
Проте, нічого у них не вийде. Тому що у людей, які п'ять років війни займалися тим, що зображено на першій світлині, кишка тонка обламати того, хто ці п'ять років робив те, що зображено на другій. Останні перемагатимуть навіть у меншості. Поки ж здоров`я Гетьману, якого сьогодні виписали з лікарні.
І останнє. Теля може лежати поруч з левом, але заснути не зможе. Хто лев, а хто теля, здогадайтеся самі.
Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments