emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Покірність

Не розумію, як можна голосувати за провладну партію Слуга Народа на фоні повного рукотворного (рукожопного взагалі-то) провала в боротьбі з пандемією.
щоправда, я не розумію, як і за ОПЗЖ люди голосують, особливо ті, які вдихнули війну.
Інстинкт самозбереження, мабуть, відмовляє.
Лемінги.

Все дуже просто: провал із пандемією вони просто не бачать, бо поки не торкнеться особисто чи доки трупи на вулицях не валятимуться, воно не очевидно; вони взагалі не «вірять» у ту пандемію, бо їм так зручніше, їхнє життя надто крихке й важке, а психичних ресурсів надто мало, щоб усвідомлювати ще й цю навалу (ось чому вони не бігають із воланням через курс доляра — оце мені не зрозуміло, до речі). Відмахуватись набагато приємніше й простіше, а значить, нема й провалу. Вони й маски не носять, навіть якщо це не важко (припустимо, продавчині важко стояти цілісінький день у правильно одягненій масці, але ось покупцю на три хвилини ту маску вдягнути геть не важко, але якщо він/вона це зробить, продавчиня на нього/неї перша дивитиметься як на збоченця).
З ОПЗЖ ще простіше: вони вважають, що у війні винні «майдануті, що скакали» й роздратували рашеньку. А от якби ми були лагідні, покірні й з рашенькою дружили, вона б нам дозволила жити (можливо). Тому треба голосувати за ОПЗЖ, бо вони будуть лагідні, покірні й з рашенькою дружитимуть та слухатимуться. Це неймовірно жахливий, скалічений виверт психики, де та рашенька є непереможною хтоничною силою, з якою неможливо боротися, яку неможливо перемогти й навіть думати про це, яка є відправною та кінцевою точкою існування, і можна лише задобрювати й підлаштовуватися (а також страждати, бо навіть вони розуміють, що рашенька — це біль і страждання, й втішати себе, що страждання рятують душу).
Не дай Бог відчувати те, що вони, бо це пекло на землі.


ну, 64 мільярди які невідомо де ділись замість того, щоб бути витраченими на пандемію, вони теж не бачать?
навіть якщо прийняти версію, що ніякої пандемії немає, то все одно: а де гроші?!
так це порядок вєщєй! Начальство само рішає як витрачати гроші? Ми простілюди™ шо ми можемо зробити? Може наші діти тоже стануть депутатами і препищдентами і нам на тарість теж накрадуть!
Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments