emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Істеричні підвивання Зеленського


Дуже дивно, що ніхто з притомних людей досі не зреагував на півторарічну істерику зелені (повторену і в інтерв’ю ВВС) на тему «Порошенко думає, що він досі залишається президентом» (друга інтерпретація цієї ж ідеї: «народ у 2019 уже дав вам оцінку - йдіть геть!»)
Порошенко що, не визнав результатів виборів і відмовився залишати кабінет на Банковій? Чи він продовжує віддавати накази начальнику Генштабу та Голові СБУ? Скликає РНБО? Підписує укази про призначення високопосадовців із президентської вертикалі? Ні, звичайно. Він поводиться як типовий керівник опозиції: критикує владу там, де вважає її дії помилковими, підтримує на міжнародній арені й постійно (не зважаючи на особисті образи) пропонує допомогу й співпрацю по проблемах доленосних для країни. І - так, він регулярно зустрічається з керівниками держав-партнерів, але це стандартна (навіть, протокольна) політична практика в усьому цивілізованому світі. Скажу більше: до Порошенка-президента ще можна було мати певні претензії, але в новій якості він поводиться буквально еталонно (видно, багато що переосмислив після поразки на виборах).
Таким чином, оці істеричні підвивання Зеленського та його оточення про « він забув» не базуються ні на чому, крім глибинного усвідомлення власної нікчемності і диких особистих комплексів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments