emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Психопат на чолі країни - це небезпека


Я навіть не знаю як коментувати фото «вечері» Зеленського та Єрмака з військовими.
Я, відверто, не думаю, що це - про свідоме приниження армії. Це скоріш про інстинктивне самосприйняття себе в якості не слуги, але пана. Приїхали пани, зібралися піддані, почастували гостей, послухали якісь виступи. Як інакше?
Можливо там всі вже повечеряли до моменту фото. Можливо накрили усім, але трохи згодом. Я не знаю.
Але жахливо саме те, що Зеленський зі своїм візирем навіть не розуміють як виглядають, коли їхня пресс-служба публікує такі фото. Вони не розуміються не просто на політиці, відсутні навіть уявлення про якісь суто людські базові установки. Емоційний інтелект на нулі. Рефлексія не існує як категорія.
Головна проблема Зеленського саме в цьому. В його безмежній самозакоханості, яка поєднується з вираженою психопатією - браком будь-якої емпатії. І не дозволяє критично подивитися на себе і свої вчинки, оцінити їх поглядом збоку. А все інше - відсутність ідеології, укорінений в мізках совок, призирство до оточуючих, нехтування демократичними правилами гри, нерозуміння категорій добра та зла - природні похідні від його особистості. Психопат на чолі країни - це небезпека. Бо він діє і буде діяти тільки так, як вигідно йому. І всі хто заважає його власній вигоді - автоматично записуються у категорію ворогів, яких треба знищити.
Subscribe

 • ...и плодят дальше

  Печерский холм ​​ 🏛️Практически, в продолжение предыдущей темы. СБУ сообщила, что задержала участников преступной группировки, которые нападали…

 • Наплодили врагов

  Печерский холм ​​ 🏛️Коллеги сетуют на то, что действующая власть проигрывает одну информационную кампанию за другой. Из этого делается…

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments