emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зірвали


Чого нас вчить кейс з кворумом Ради НБУ та намаганнями звільнити Рожкову та Сологуба чи то через вручення підозр за хз що, чи то просто так.
Нас це вчить тому, що немає ніякої Ради НБУ, а є організоване злочинне угруппування(ОЗГ), яке захопило цю раду та яке складається з бандитів, корупціонерів та крадіїв.
Чому?
Що ми повинні знати.
Засідання Ради НБУ біло ПОЗАЧЕРГОВИМ. Тобто його збирали спеціально для чогось.
Була якась мета дуже оперативно зібратися та імплементувати якесь рішення. У корпоративному управлінні бажання щось терміново вирішити у наглядової ради(або її аналогу) може бути результатом якихось рішень інших органів, напрацювань, аналізів, звітів, аудитів, перевірок тощо.
Тобто рішення нормальної Ради НБУ, як органа корпоративного управління, по будь-якому питанню не може з'являєтися з вакууму та не можете знікати в нікуди. Тим більш термінове рішення.
АЛЕ.
В Україні існує не Рада НБУ. В Україні є воровська сходка ОЗГ "Рада НБУ", яка бажала винести вирок тим, хто заважає "Раді" займатися криміналом. Треба було прибрати можливих свідків майбутніх злочинів. Хотіли члени угрупування вони зробити це тихо та швидко.
Але про сходку цього ОЗГ стало відомо представникам "правоохоронних органів", роль яких у нас виконують міжнародні інституції(бо наші органи давно такі самі злочинні угрупування, як і "Рада НБУ").
Тому сходка не змогла зібратися у перший раз у вівторок. Запалілі. Довелося уходіть агародамі. Тихо та швидко не вийшло.
І вони перенесли ПОЗАЧЕРГОВЕ засідання на п'ятницю.
Але контроль від органів став ще щільнішим з вівторка до п'ятниці, майже поліцейська спецоперація та увага всього громадянского суспільства. І тому представники ОЗГ "Рада НБУ" розбіжалися у різні сторони та "не змогли зібрати кворум". Як вори у законі, коли їх сходку помітили органи у нормальних країнах. Саме як вори, не як наглядова рада.
І тепер член ОЗГ "Рада НБУ" Горбаль каже що вони зустрінуться вже планово. 27-го. Терміновому засіданню корпоративного органу наврядчи би заважала увага громадськості. Бо рішення цього органу приймаються на основі якихось аргументів. Аргументи не можуть змінюватися незалежно від того чи є увага, чи її нема. Аргументи не можуть з'являтися або зникати. Вони або є, або їх нема.
Але тут засідання не змогло зібратися. І вже не буде намагится.
А шо таке, хлопці? А чого було позапланово призначати? А що змінилося? А чого ви не розповідаєте? Навіщо збиралися? Чого не зібралися? Які у вас там плани, документи та напрацювання? Де вони поділися?
А їх і не було. Бо плани, рішення та напрацювання є у корпоративних органів. Нажаль Ради НБУ як корпоративного органу немає, тож немає і процедури імплементації рішень такого органу. Замість цього є сходка.
Сходку спалілі, тому члени ОЗГ зберутся якось іншим разом, щоб займатися своїми чорними справами і далі, але щоб увага до їх діяльності була меншою.
Не буде меншою, дяді.
Не буде.
Lessons learned.

Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments