emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелена енергетична срака

Коли півтора роки тому свіжокоронований верховний поц щойно віддав спонсору кампанії Коломойському на розграбування енергоринок, єдиний, хто не розумів, до якої катастрофи це призведе, був сам Зеленський. Потім до мародерства справедливо долучили Ахметова та Пінчука (у них також є впливові телеканали і сваритися з ними не можна). Сьогодні енергетика країни знаходиться в такій глибокій задниці, що незабаром ми майже неминучо дочекаємося відключень електрики та інших прекрасних принад із 90-х.
Щойно прочитав у , що борг лише перед постачальниками енергії з відновлювальних джерел складає майже мільярд баксів. А це далеко не єдина заборгованість на енергоринку, яку неминуче доведеться покривати платникам податків. Навіть якщо уряд знайде вихід (за рахунок внутрішніх запозичень, бо зовнішніх, як свого часу Януковичу, уже не дають), це все одно нові борги, які невдовзі доведеться віддавати.
А знаєте, що найприкріше? Постмайданні уряди, попри війну і російське ембарго, боргові зобов‘язання країни скорочували і ще давали економійчне зростання. Нинішні злили економіку в каналізацію й борги тільки нарощують і проїдають. А питати за зниження рівня життя мудрий виборець почне із людей, котрі прийдуть на зміну популістичним імпотентам (так було і в 90-ті, і в постмайданний період) і будуть скорочувати видатки, рятуючи країну від повного краху.
І останнє. Я б все одно бачив у нинішній катастрофічній ситуації певний позитив, якби вірив, що останній досвід стане народові прививкою від популізму. Але чомусь не віриться
Subscribe

 • 50 звилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments