emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Карикатурний фюрер

Карикатурний фюрер
Зеля зібрався питати народ чи хоче він вищої міри покарання за корупцію? Я не буду аналізувати, чого хоче народ, бо яке питання - така і відповідь, але мені цікаво, що хоче Зеленський?
Добре, якщо лише попіаритися.
Адже політичної волі у Зелі на боротьбу з корупцією немає. Маркером цього є те, що керівник ОП Андрій Єрмак кримінально зовсім не відповідає за придбання непристойно дорогого мерсу за гроші, які його брат "наколядував" з різних лохів за посади.
Отож, що це було?
Тільки піар? Чи Бубочка "втратив береги" і взявся опановувати технології Гітлера. Адже в теорії, для посилення влади просто необхідно легалізувати репресії через різні народні опитування\референдуми. Тільки до антикорупції, повірте, ці технології не мають жодного стосунку… Навпаки, якщо переловити і пересаджати всі паростки політичної конкуренції, вся корупція буде проходити через одне вузьке горлечко самого Зеленського. І не думайте, що якщо горлечко вузьке, корупції буде менше. Навпаки, все прямо пропорційно. Чого далеко ходити за прикладами - саме так є у Путіна.
І ще цікавий вам нюанс для роздумів. Якщо покарання – вища міра, повірте, для того, щоб розчистити політикум від опонентів, навіть пристойної організації слідства Зеленському не треба, бо вирок суду не потрібний - треба лише підозра у злочині, що передбачає «довічне», і це вже підстава утримання в СІЗО.
А можемо ще в контексті «вищої міри» згадати Китай… Там регулярні видовищні страти за корупцію, а вона однаково залишається основою функціонування бюрократії. Там страти - це лише східна політика, нічого особистого і антикорупційного.
Справжня боротьба з корупцією, яка в особливо великих масштабах - це переслідування незаконних доходів з подальшою їх конфіскацією в бюджет. Такий підхід робить беззмістовною корупційну діяльність, як таку, так і мінімізує державні втрати. Це, зрештою, працює.
Адже велика корупція - це не сумка готівки. На таких об’єктах, як будівництво дороги Решетилівка-Царичанка, «відкати» зараз можна міряти Камазами стодоларових банкнот. (Це є очевидно, адже ціни тендерів виросли вдвічі, порівняно з часами Порошенка, і там вигулькують зайві мільярди!!!, які до речі покриваються з ковідфонду…)
Але я не про деталі, а про систему. Так от, велика корупція - це необхідність сховати мільярди, а це ох як не просто. Великі суми, які вигулькують нізвідки, завжди лишають слід у фінансовій системі. Тому їх легко переслідувати, арештовувати і конфісковувати… Була би політична воля для результату, який зовсім не залежить від наявності «вищої міри» за корупцію в Кримінальному кодексі...
Навпаки, якщо акцентуватися на переслідуванні персон, а не грошей, то під ніж, повірте, потраплять найчесніші, бо інші зможуть відкупитися. Зрештою, чесних саджати не лише легше, а і приємніше. Бо, зрештою, такі переважно в опозиції до Зеленського, який став Президентом на брехні.
Зараз я вам покажу "на пальцях", кого першого посадять довічно. Голову сільради, який закидав асфальтом вирви на під’їзді до села, де була не дорога, а розрита могила. Проте, слідство встановить, що це було не цільове використання коштів, бо той шмат виявився районною дорогою…. І щоб ви розуміли, особливо великі розміри тут починаються з 51 тисяч грн. Отож - вища міра покарання. Таких будуть саджати пачками для статистики...
Для розваг охлосу будуть саджати нардепів. Попереднього скликання. В цьому скликанні всі майже свої, або стануть своїми після появи вищої міри за корупцію.
От, наприклад, якесь «старе обличчя» возило тепловізори на фронт. Довести можна? Можна! Військові у фейсбуці дякували. А вартість одного - 5 тисяч доларів, а ще приціли для снайперки, ще 4 тисячі баксів, а ще три квадрокоптера… Звідки гроші? А чому немає в декларації. Ага, зібрав на картку, по знайомих бізнесменах побігав? Пишемо в підозрі: отримання хабаря в особливо великому розмірі. Довічне.
А в цей час на трасі Решетилівка-Царичанськ камази стодоларових банкнот будуть котити наліво в одне горлечко… Чим не сюжет з 95-го кварталу? Весело буде! Особливо Путіну сподобається… Хоча, для нього вже півтора року Україна - сцена "Вечірнього кварталу"...
Добре хоч одне - наш фюрер недоношений. Хребетності йому не вистачить таку постановку поставити... А от якщо об’єднається з Медведчуком? От тоді точно "обхохочемося"...
Subscribe

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • ОБРАЖУНКА

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 13 ч. · ОБРАЖУНКА Чим довше триває президентський термін Зеленського,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments