emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелений недопрезидент, що тупає ніжками і верещить

Де ти був в 2014? Взяв АК і поїхав в Крим? Чи ти, блт, знаєш, як виконували накази СБУ і військові при легітимному президентові Януковичу?
Ти зараз маєш всю повноту влади. Чому не відвоював Крим досі? Що фактично змінилося? Це територія України, ти сам це кажеш. Вперед! Чи страшно?
Тобі ж залишили армію, якої тоді не було і близько. Чому ти не відвоював жодного метру української землі? Не віддав, сука, жодного наказу про наступ. На своїй землі?
І ти звинувачуєш тих, хто приймав надскладні рішення, коли стотисячна російська армія на східному кордоні готова була зайти в Украіну, щоб повернути «законного Януковича»?
Ти непорозуміння, а не президент. Ти дзвонив Турчинову на початку каденції і говорив як його поважаєш. І погрожуєш, коли він організовує опозицію. Тому, хто збудував ракетну програму, яку ти начепив як «своє досягнення»?
У цьому весь Зе - зелений недопрезидент, що тупає ніжками і верещить, аби закрити Порошенка, бо знаєш що тобі до нього - як до неба рачки.
Ти цинік, до якого далеко всім «старим» політикам, бо кладеш на Конституцію і закон, плюєш на виборчі правила і влаштовуєш фейкові опитування з брєдовими питаннями.
Ти лицемір, який натягує на себе досягнення, до яких не має жодного відношення, типу Стокгольмського арбітражу. Ти Охматдит збудував?)), його на 90% збудували твої попередники!
Ти думаєш тебе бояться такі як Турчинов? Він боровся з Кучмою, і переміг. Він протистояв Януковичем і став замість нього Президентом. І зараз він з посмішкою спостерігає за твоїми голосними погрозами). А ти погано вчив українську історію.
В чому ти правий - що все минає. І ти теж. Дуже скоро будеш в минулому. Бо згадка про те, що тебе найняли на роботу на 5 років - це чистий Фрейд. Ти боїшся не досидіти свій термін. І так буде. Не досидиш.
В українській історії ти назавжди лишишся таким - «голим королем» з булавою і дебільною грою явно не тим органом на піаніно.
А я, знаючи в деталях, що було в 2014, ніколи не пробачу тобі цих примітивних PR-випадів на темі найбільшої трагедії моєї країни - війни... і тих, хто в цій війні мою країну врятував.
Subscribe

 • Спам

  Валерій Прозапас 1 ч · Зеленський через пресу Путіну: - А давайте ми вам надамо знижку 50%…

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments