emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Обіцянки

Volodymyr Omelyan

добавил 3D-фото
1 д.
Рік тому Зеленський обіцяв, що якщо миру не буде - через 365 днів буде введено план Б.
Обіцянку виконано: план Б у дії, слуги народу поїхали на фронт.
Так, на пару днів, так невідомо чи на саму передову.
Але ж ніхто не знає, що таке План Б.
Тому - «зарах»!
«Управління державою: короткий курс як вигравати вибори, програвати все, але ставати багатшим на очах» колегія авторів під керівництвом В.О.Зеленського
Я ж повинен прокоментувати звернення президента до нації у стінах парламенту під умовною назвою «Село і Люди» з інфраструктурної точки зору?
Отже, минула третина терміну президента, офіційно відведеного.
Що зроблено за ці півтора року?
У вівторок ми отримали чергове запевнення, що Велике Будівництво таки Величезне і цьогоріч буде збудовано 4 000 км доріг державного значення і 2 000 км місцевих доріг (ще місяць тому обіцяли збудувати 2500, куди поділи 500 км?!).
Ну що ж, зачекаємо ще місяць. Дороги ж під снігом ремонтувати не будуть?
Станом на сьогодні начебто завершено у верхньому шарі менше 2 500 км, з них введено в експлуатацію менше 1 000 км.
Президент гучно пообіцяв, що 100 садочків, 100 шкіл, 100 лікарень теж відремонтовано цьогоріч. Так і хочеться їх усіх побачити особисто! 300 нових об’єктів, більш ніж по 10-15 на кожну область. Це ж точно помітять всі? Особливо, якщо вони є...
Якщо немає, то можна для Президента у внутрішньому дворику ОПУ спорудити парк «міні-Велике Будівництво». Книгу я замовлю і подарую...
Кепська ситуація з іншими об’єктами.
На цей час вже мало бути споруджено 5 летовищ із обіцяних 15.
У реальності досі не можуть ввести в експлуатацію готовий ще у 2019 Одеський аеропорт.
Рік узгоджували і ледь позавчора підписали згоду на запуск приватного терміналу в Запоріжжі. Нагадаю, державного фінансування там не було взагалі, лише «підписздєсь».
На багатостраждальному летовищі Дніпра самотньо бовваніє старий трактор. Він теж не розуміє: копати чи не копати?
Себто, зроблено - 0!
Фінансування теж нуль.
Ви десь бачили 1,5-2 нових морських порти з обіцяних 5?
Я - ні! Навіть танкер Дельфі, який вперто погоджувався йти лише в новий глибоководний порт Зеленськ - через рік здався і попросив забрати його куди завгодно, лише щоб біля нього більше президент не купався.
А мегапроект Е40?
Про нього тільки й говорили усі світові ЗМІ! Навіть китайці, які ледь відійшли від Януковича, перешіптувалися: «А Ви чули, президент України Зеленський будує канал Балтика-Чорне море? Оце молодець, на другий місяць свого президентства такий проект запустив! Скільки династій у нас змінилося, допоки ми бодай перший міст схожий на Подільсько-Воскресенський спромоглися збудувати? От би нам такого президента!». Але тут у кімнату зайшов Сі Цзіньпін і навів порядок: «Зеленський залишається в Україні! Це лідер світового масштабу! Китай для нього замалий!».
Єдина надія, що справжня мета створення депутатського об’єднання «Інтермаріум» - це все ж будівництво Е40. Ось повернуться 120 слуг народу з фронту (чи скільки їх там повернеться, якщо раптом росіяни відкриють по ним дружній вогонь, а наші військові в цей момент суворо дотримуватимуться одностороннього миру), видадуть їм усім золоті лопати і підуть копати канал. Все одно карантин - голосувати не можна. І слава Богу!
Навіть якщо за цей рік з Укрзалізниці залишиться металолом - не страшно, зеленські вже давно пересіли на власні авто і літаки, потягами не користуються з часів Трускавця. Тому, не критично, якщо всі інші пасажири будуть ходити пішки - здоровіші будуть! Головне, дотримуватися соціальної дистанції під час походу з одного обласного центру в інший чи через Карпати.
А бізнес - переб’ється якось, ба більше, на металоломі заробить.
Дивно, геть забули про створення державної авіаційної компанії.
Там навіть для неї 5 млрд грн приготували зі складної схеми розрахунків між Укрнафтою і Нафтогазом. Всі продюсери 95 кварталу мали отримати по золотому парашуту.
Може, це буде сюрприз і шосте запитання одразу після четвертого про марихуану у рамках дивного опитування 25 жовтня: «хочеш курнути і полетіти?».
І про нове місто-курорт на березі Чорного моря вже ніхто не згадує...
Головне, не розчаровуватися в лідері і вірити далі!
А тоді з наступного року розпочнеться Мега Велике Будівництво!
Будемо реставрувати замки, палаци, шоб «усьо було красіво».
А якщо теж не вийде, тоді купимо Єрмаку і Зеленському по красивому палацу десь в Франції чи Італії.
Хороші ж люди, стільки всього роблять для людей...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments