emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Інструкція

Інструкцію, яку ви бачите на фото — ми побачили у спостерігачів від Слуги народу. Вона неправильна. Вона взагалі неправильна. Вона не відповідає роз'ясненням ЦВК, яку контролює та ж Слуга народу. Вона навіть не відповідає роз'ясненням самої партії Слуга народу.
Інструкція «з дільниць» каже: не можна зараховувати, якщо стоїть лише позначка навпроти партії. Треба ще й номер кандидата. Це неправда. Також неправда, що цифри, якими треба позначати кандидата мають бути трафаретні. Не мають. Можна й звичайними. Головне, аби цифра була розбірливою.
Усього цього не було в роз'ясненнях ЦВК. Але з якогось дива вище описане лайно з'явилось у вигляді інструкцій у спостерігачів від Слуги народу.
А тепер риторичне питання: скільки голосів зарахують партії президента, і скільки голосів зарахують будь-якій іншій партії?
Репост, друзі. Ці чорти дограються.
Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments