emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Перемога ЄС у 5 регіонах

находится с .
1 ч
💥 Порошенко заявив про перемогу ЄС у 5 регіонах, а саме: Київський, Львівській, Тернопільській, Рівненській областях та місті Києві. Що стосується столиці, тот там Удар та ЄС йдуть ніздря в ніздрю.
Сірожа Лещенко вже істерить, що "Кличко повинен виконувати свої зобов`язання і вступати у коаліцію зі слугами". Сірожа відпрацьовує свої гроші і не хоче визнавати назагал, що "слуги" - токсично-відпрацьований матеріал. Це як старий актор, який колись грав молодого Ромео, а наразі вимагає ставити його на цю ж роль попри подагру, лисину, солі у колінній чашечці та відсутність розумової ерекції. Він ще приндиться, але вже має таке ж відношення до високого мистецтва, як Ківа до теорії сингулярності.
Що робити далі? Думаю, що патріотичні сили винесли урок з цих виборів і зрозуміли, навколо якої партії треба гуртуватись. Якщо не зрозуміли, їх очікує жалюгідна доля таких лузерів, як Озиме покоління чи Самонеміч.
І ще... Дуже повільно, але закінчується епоха популізму. Не тільки в Україні, але й у всьому світі. Беру на себе сміливість стверджувати, що на політичну арену незабаром вийдуть національно орієнтовані практики-реформатори. Така історична циклічність. І наш шанс.
Роботи ще багато - і поки "слуги" будуть самотужки вимирати від нестачі ідей та розуму, треба переключати увагу на ОПЗЖ та шаріівців - той ворог більш спритний, бо має невиліковне скрєпне підґрунтя і майже необмежене фінансування. Але немає таких перешкод, які б не брали справжні бандерівці.)
Поборемо. Слава Україні!
Subscribe

 • Первое китайское предупреждение

  Андрей Мовчан в г. Масса-Мариттима. 28 июля, 18:52 · Первое китайское предупреждение Китайская…

 • Побачення

  Geo Leros 3 ч. · !!! Після того як «невідомі» викрали суддю Чауса з Молдови, він заявив…

 • Patria o muerte!

  Андрей Плахонин 3 ч. · Подходят сейчас ко мне на Паторжинского, спрашивают, показывая на СБУ: - Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments