emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Підсумки. Оптимістична версія

🔥Перші емоції вщухли, можна підбити підсумки того, що вчора відбулось:
👉 Найнижча явка в історії українських виборів – близько 35% - свідчить про повну апатію суспільства. Здається, українці почали розуміти, що простих рішень не існує, але не зрозуміло, що потрібно роботи, щоб змінити ситуацію.
👉 Опитування Зеленського не підвищило явку ядерного електорату слуг. Навпаки, нові «фішечки» Банкової спровокували масовий спротив суспільства. Ну а після того, як ми побачили рівень «організації» опитування, оприлюднювати його результати – це вже якесь самогубство влади. Мабуть, єдиний, хто чесно відповів на усі 5 питань був сам Зеленський.
👉 Жодного мера великого міста від «Слуги народу» – вирок Зеленському від українців.
👉 Крах «правлячої партії» означає, що «Слуга народу» на межі існування і припинить його, щойно закінчиться повноваження 9 скликання, або розпадеться монобільшість. Зеленський втрачає абсолютну владу і йому треба шукати союзників для формування коаліції. Вперше ми побачимо справжнє обличчя Зеленського, згідно зі старою мудрістю «скажи, хто твій друг, і я скажу тобі хто ти».
👉 Головна проросійська сила набрала менше, ніж прогнозували їхні технологи і кремлівські куратори. Минулого року частина проросійського електорату відкололась на користь партії Зеленського. Після провалів Зе-влади, медведчуківці сподівались на повернення електорату і хоча б на 40-50% в найбільш «ватних» регіонах. Але набрали вони там вдвічі менше. Це гарний сигнал, що проросійське ядро в Україні повільно, але неухильно зменшується попри всю пропаганду Кремля. Навіть перемоги шаріївців в певних міськрадах - явище тимчасове, до моменту, коли люди побачать рівень їх розвитку і вмінь.
👉 «Європейська солідарність» стала єдиною проукраїнською партією, яка буде представлена в усіх облрадах України. Значне зростання довіри і підтримки до «ЄС» робить цю партіюю беззаперечним лідером в патріотичному середовищі. Відновлення позицій Порошенка починає лякати як Зеленського, так і Кремль.
👉 Провал патріотичних проектів на чолі з «Голосом» доводить, що думаючому виборцю потрібно вже щось більше, ніж просто гарна обкладинка з шоуменом на чолі. Це гарний урок для усіх патріотів, що розпорошення голосів веде до загального програшу. Скоро побачимо чи вміють вони робити висновки зі старих помилок, чи забіг граблями продовжиться.
👉 Програш багатомільйонних проектів імені Пальчевського та «За майбутнє» свідчить, що ресурсів олігархів недостатньо для збільшення їхнього політичного впливу в державі. Цікаво, як звітуватимуть політтехнологи цих партій перед замовниками після такого фіаско?
(с) ТК Зелені чоловічки
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments