emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Провал

Порушень на місцевих виборах-2020 на порядок більше, ніж на місцевих виборах-2015: тоді йшлось про сотні заяв, сьогодні – про тисячі. Провал партії влади в усіх регіонах – не наслідок проваленої організації виборів, а просто ще один з симптомів некомпетентності нової влади. Люди дали їм порулити країною, але через 1,5 роки не довіряють рулити навіть питаннями міської каналізації, ремонтів і решти господарки, а також соцзабезпечення, за котрі відповідають місцеві органи влади.
Це нонсенс, але партія влади з монобільшістю в парламенті за підсумками виборів не буде представлена в місцевій владі кількох регіонів – поки йдеться про шість. Натомість «попередники», яких весь час звинувачує в кожному своєму факапі Зекоманда, точно будуть представлені в кожній місцевій раді: Європейська солідарність отримала мандати в усіх без винятку міських і обласних радах. І Порошенку для цього навіть не знадобилось влаштовувати на порушення всіх законів шоу «3-5-100500 питань від п’ятого президента» під кожною виборчою дільницею.
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments