emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Катастрофа зелених у Дніпрі

Коментатори вважають катастрофічне (найбільше в країні) падіння рейтингу СН у Дніпрі й області результатом розчарування населення зеленою владою в цьому базовому для неї регіоні.
Ну, я не думаю, що підстав для такого електорального піке з точки зору розчарування (через невиконані обіцянки) в дніпровців більше, ніж у полтавчан чи житомирян. Мені здається, причина в розгнузданій смердючій війні, котру Зеленський-Коломойський розгорнули проти мегапопулярного мера Філатова та деяких інших опозиційних до Банкової керівників місцевих громад (включно з Вілкулом-старшим). Всі ці генпрокурорські десанти, маски-шоу по сотнях кримінальних справ (без усякої перспективи в суді) надто ясно показують населенню, якими мотивами керується влада. Та й відкрита участь у дійстві Бені й Наріка залишає мало сумнівів, на чиєму боці правда й хто реально дбає про інтереси містян. Відтак, я впевнений, саме за війну проти Філатова Зеленський заплатив таку високу ціну. І це дуже повчальна історія для політиків, котрі здатні виносити уроки: в умовах децентралізації київська влада не може керувати мерами за принципом «я начальник - ти дурак». Особливо, якщо мер впливовий і популярний. На жаль, зелені наразі не виглядають людьми, здатними вчитися на помилках.
Логічна людина запитає: а тобі чим зле? Чим більше помилок нароблять ці невігласи, тим швидше підуть. А ти ж саме цього прагнеш?
Відповідаю: не за будь-яку ціну. Зміна влади, навіть дострокова, має відбутися мирно, без заворушень і крові. Бо на цей раз сусідський фюрер готовий до нового Майдану набагато ліпше, ніж у 2013.
Subscribe

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Хоч паржьом...

  Volodymyr Omelyan 3 ч. · Ось і Чаус «знайшовся» в романтичному українському селі з…

 • Горе -розвідники

  Карл Волох 2 ч. · А я ж казав, що тут вам не Москва й не Рязань, і що жоден дурень у спецслужбах не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments