emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Венерологічні роздуми

Перед президентськими виборами 2019 року "мудрий нарід" нагадував прищавого підлітка, який заради втрати цноти перебирав ногами і ніяк не міг дочекатися щоб влитись в актрису німецьких порнофільмів, яку він підчепив десь на московській кільцевій автодорозі після обслуговування нею далекобійників на корпоративі.
І настанови мами про те, що клофелінщиця його пограбує, попередження тата що пуцька почне гнити після такої "любові" ніхрена не помагали.
Короткий період справляння фізіологічної потреби і навіть закоханості, незважаючи на те, що підлітку залізли в кишеню і нахабно витягують з неї гроші (навіть на лікування), тепер змінився на процес свербіння в районі дітородного органу.
Це саме те, що я спостерігаю вже другий тиждень.
Вже другий тиждень рушиться, падає вся ця конструкція з брехні і лицемірства. А нахабне витягування грошей з кишені на цьому фоні вже не сприймається так, як сприймалося в період закоханості. І навіть вже не віриться, що клофелінщиця незаймана і не краде.
І попри те, що я не маю жодних сумнівів що цього підлітка пограбують і залишать без копійки, я вважаю цей процес - єдиноможливим на сьогодні, так щоб назавжди навчити підлітка не тикати пуцьку куди попало.
А гроші то наживне, і від трихомоніазу ми його вилікуємо (хоч то може повпливати на його подальше статеве життя), але тільки так цей урок буде засвоєний.
До чого це я веду? - Навчайте своїх дітей, розвивайте їх, говоріть з ними. Не допускайте таких ситуацій.
Навіть якщо діти старші вас.
Subscribe

 • Бесноватые

  Андрей Плахонин 59 мин. · 11.04.2021. Южнокорейское информационное агентство Yonhap со ссылкой на источники…

 • Корчити з себе Порошенка

  Джон Смит 9 апреля, 00:47 · Зеленський в касці, максимальна демонстрація войовничості... Це все прекрасно.…

 • Конструктив

  Петро Порошенко 9 ч. · Ми маємо зв’язки з найбільшими фармакологічними компаніями світу. Зараз…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments