emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Законопроект не кращий від рішення КСУ

Почитав дуже лаконічний, скажімо так, законопроект Зеленського щодо «відновлення довіри суспільства до конституційного судочинства».
Не знаю, хто писав ОЦЕ для Зеленського. Але мабудь це була людина, яка дуже хоче, щоби Зеленський врешті решт сів. Бо рішення КСУ звичайно жахливе. Але цей «проект» - це просто пряма узурпація влади. Без якихось хитрощів.
До речі, 5 судей проголосували проти цього ганебного рішення. Вони також зрадники та їх треба вигнати? Чи як?
Я дуже сподіваюся, що Зеленський вилізе зі своєї теплої ванни та трохи поспілкується з фракціями опозиції та людьми з не підробними дипломами юристів. Щоби не прописувати цю ганьбу через парламент, а знайти правове рішення. Чому? Тому що за руйнівними наслідками для держави та її інституцій цей законопроект не кращий від рішення КСУ.
І так, хочеш щось різко розігнати - розжени ОАСК та викинь зі свого офісу друга Портнова пана Смірнова. В цьому разі в тебе не буде ніяких конфліктів з самою суттю права. Розженеш ОАСК та позбавиш Портнова впливу - вирішиш половину проблем із КСУ.
В мене в принципі чим далі, тим більше переконання, що ця криза спровокована кимось, хто дуже хоче мати собі в кишені КСУ в повному складі. І цей хтось - явно не зіц-голова Зеленський.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments